موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف یوتراوز

رزرو هواپیما و هتل

(امتیاز ۴.۶۸ از مجموع ۱۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های یوتراوز خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های یوتراوز خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های یوتراوز که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از یوتراوز دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید بلیط قطارهای فدک یوتراوز

با وارد کردن این کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط قطارهای فدک یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بلیط قطارهای فدک یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 200 هزار تومانی اولین رزرو هتل یوتراوز

با ثبت کد تخفیف در اولین رزرو هتل یوتراوز از 200 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که حداقل مبلغ رزرو برای اعمال این کد تخفیف 2 میلیون تومان است. برای ورود به صفحه‌ی رزرو هتل در ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 155 هزار تومانی اولین خرید پروازهای خارجی یوتراوز

با ثبت این کد از 155 هزار تومان تخفیف اولین خرید ویژه‌ی سفرهای خارجی در سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل یوتراوز بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 55 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز

با وارد کردن این کد از 55 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 34 هزار تومانی اولین خرید بلیط قطار یوتراوز

با وارد کردن این کد از 34 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط قطار یوتراوز بهره‌مند شوید. جهت خرید اولین بلیط قطار در سامانه‌ی آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل یوتراوز، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 10 هزار تومانی پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید

با وارد کردن این کد از 10 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید، سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پیک خورشید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 50 هزار تومانی پرواز خارجی فلای تودی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف پرواز خارجی سامانه فروش بلیط مسافرتی فلای تودی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلای تودی بر روی خرید کنید کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 1 درصدی بلیط قطار داخلی پیک خورشید

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %1 تخفیف بلیط قطار داخلی پیک خورشید، سامانه رزرو آنلاین بلیط مسافرتی تا سقف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف به ازای هر نفر %1 می‌باشد. برای رزرو ...

کد تخفیف 3 روز بعد
کد تخفیف 30 هزار تومانی پرواز داخلی فلای تودی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی سامانه فروش بلیط مسافرتی فلای تودی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلای تودی بر روی خرید کنید کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 5 درصدی اولین رزرو هتل یوتراوز

با وارد کردن این کد از %5 تخفیف تا سقف 200 هزار تومان در اولین رزور هتل سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل یوتراوز بهره‌مند شوید. جهت ثبت اولین رزرو هتل در وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز

با وارد کردن این کد از 100 هزار تومان تخفیف اولین خرید پرواز داخلی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل، برای خرید بالای 3 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 200 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز خارجی یوتراوز

با وارد کردن این کد از 200 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط پروازهای خارجی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل، برای خرید بالای 5 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 150 هزار تومانی اولین رزرو هتل داخلی یوتراوز

با وارد کردن کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف اولین رزرو هتل داخلی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل، برای خرید بالای 3 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 60 هزار تومانی بلیط پرواز داخلی یوتراوز

با ثبت این کد از 60 هزار تومان تخفیف برای رزروهای بیش از 2 میلیون تومان بلیط پرواز داخلی در سامانه رزرو آنلاین تور و بلیط مسافرتی یوتراوز برخوردار خواهید شد. برای ورود به وب‌سایت یوتراوز بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 33 هزار تومانی اولین خرید بلیط قطار یوتراوز

شما می‌توانید در اولین خرید خود با استفاده از این کد، از تخفیف 33 هزار تومانی برای خرید بلیط قطار از یوتراوز، سایت خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل، بهره‌مند شوید. برای مشاهده‌ی بلیط‌های قطار وبسایت یوتراوز روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین رزرو هتل داخلی یوتراوز

با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف رزرو هتل داخلی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز

با وارد کردن این کد از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید پرواز داخلی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف یوتراوز

کد تخفیف 150 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز خارجی یوتراوز

با وارد کردن این کد از 150 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط پروازهای خارجی یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

یوتراوز

یوتراوز با ایجاد یک سیستم یکپارچه آنلاین برای رزرو بلیط هواپیما در کلیه مسیرهای داخلی و خارجی، رزرو هتل و اقامتگاه در سراسر ایران و ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته، هزینه‌های سفر را تا حد قابل توجهی کاهش داده و انجام امور مذکور را برای کاربران خود تسهیل نموده است.

دسته‌بندی خدمات یوتراوز

پرواز

قطار

هتل

شهرهای محل فعالیت یوتراوز

یوتراوز خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های یوتراوز

یوتراوز در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه یوتراوز و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی یوتراوز از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی یوتراوز

ایمیل: Support@utravs.com

شماره تماس: 91034567 – 021