موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف سفرتیک

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های سفرتیک خبردار شوید

کد تخفیف سفرتیک

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

کد تخفیف سفرتیک

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف سفرتیک، کاملاً رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از سفرتیک خدمات دریافت کنید!

از آخرین تخفیف‌های سفرتیک خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از سفرتیک موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سفرتیک می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سفرتیک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سفرتیک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 50 هزار تومانی بلیط پرواز خارجی قاصدک 24

با ثبت این کد تخفیف در رزرو بلیط پرواز خارجی از سایت قاصدک 24، سامانه اینترنتی رزرو هتل، بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، از 50 هزار تومان تخفیف برخوردار می‌شوید. برای ورود به وبسایت قاصدک 24، بر "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 6 هزار تومانی بلیط اتوبوس قاصدک 24

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید 6 هزار تومان در خرید بلیط اتوبوس از سامانه قاصدک 24 دریافت کنید. برای ورود به بخش خرید بلیط اتوبوس در وبسایت قاصدک 24 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 30 هزار تومانی بلیط پرواز داخلی قاصدک 24

با ثبت این کد تخفیف در رزرو بلیط پرواز داخلی از سایت قاصدک 24، سامانه اینترنتی رزرو هتل، بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، از 30 هزار تومان تخفیف برخوردار می‌شوید. برای ورود به وبسایت قاصدک 24، بر "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 50 هزار تومانی رزرو هتل قاصدک 24

با وارد کردن این کد تخفیف قاصدک 24 از 50 هزار تومان تخفیف رزرو هتل در این سامانه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که هتل‌هایی که رزرو آنی (آنلاین) ندارند، برای استفاده از این کد تخفیف نیاز به 10 ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 30 هزار تومانی پرواز داخلی سفرتیک

با ثبت این کد تخفیف، از 30 هزار تومان تخفیف سفرتیک، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل برای خرید پرواز داخلی بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 50 هزار تومانی رزرو هتل‌ داخلی سفرتیک

با وارد کردن این کد از 50 هزار تومان تخفیف رزرو هتل‌های داخلی سفرتیک بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای رزرو اقامت‌های بیش‌تر از یک شب فعال است. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 50 هزار تومانی پرواز خارجی سفرتیک

با ثبت این کد تخفیف در خرید بلیط پرواز خارجی از سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل سفرتیک، از 50 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید پرواز داخلی سفرتیک

در اولین خرید خود از سفرتیک با ثبت این کد تخفیف، از 20 هزار تومان تخفیف برای خرید پرواز داخلی بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 40 هزار تومانی پرواز خارجی سفرتیک

با وارد کردن این کد از 40 هزار تومان تخفیف خرید پرواز خارجی وبسایت سفرتیک، سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل بهره‌مند شوید. جهت مشاهده و خرید بلیط از وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 60 هزار تومانی رزرو هتل سفرتیک

با وارد نمودن این کد تخفیف سفرتیک از 60 هزار تومان تخفیف رزرو هتل بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد بر رزروهای بیش از 1 شب اعمال می‌شود. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین رزرو هتل داخلی سفرتیک

با استفاده از این کد تخفیف در اولین رزرو هتل داخلی از سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل سفرتیک، از 50 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که برای اعمال این کد حداقل باید 2 شب ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی سفرتیک

با ثبت کد تخفیف در اولین خرید بلیط پرواز داخلی خود از سفرتیک، سامانه خرید آنلاین انواع بلیط هواپیما و رزرو هتل، از 30 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 2 درصدی پروازهای سیستمی داخلی سفرتیک

با وارد کردن این کد از تخفیف 2 درصدی پروازهای سیستمی داخلی سفرتیک، سامانه آنلاین رزرو هتل و بلیط هواپیما بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 70 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز خارجی سفرتیک

با استفاده از این کد تخفیف در اولین خرید بلیط پرواز خارجی از سفرتیک، سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، از 70 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 60 هزار تومانی پرواز خارجی سفرتیک

با ثبت کد تخفیف در خرید بلیط پرواز خارجی از سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل سفرتیک، از 60 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 2 درصدی بلیط پرواز داخلی سفر تیک

با ثبت این کد تخفیف برای خرید بلیط پروازهای داخلی در پلتفرم آنلاین سفر تیک، از 2 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. توجه داشته باشید که این درصد تخفیف روی قیمت پایه بلیط لحاظ شده و شامل عوارض نخواهد شد. ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفرتیک

کد تخفیف 30 هزار تومانی رزرو هتل داخلی سفرتیک

با ثبت این کد تخفیف رزرو هتل‌های داخلی در پلتفرم آنلاین سفرتیک از تخفیف 30 هزار تومانی بهره‌مند خواهید شد. توجه داشته‌ باشید این کد مخصوص رزورهای بیشتر از 2 شب می‌باشد. برای ورود به وبسایت سفرتیک بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
  • ارسال نظر

سفرتیک

یکی از گزینه‌هایی که بیشتر افراد برای تعطیلات خود استفاده می‌کنند مسافرت و گشت‌وگذار در بین شهرهای مختلف یا سفرهای خارجی است؛ معمولاً سفر کردن بعد از یک تایم کاری طولانی باعث می‌شود تا انرژی و نشاط تازه‌ای در افراد به وجود بیاید و آن‌ها بتوانند با روحیه و انرژی بیشتر فعالیت‌های روزمره خود را ادامه بدهند ازاین‌رو معمولاً افراد سعی می‌کنند تا با سفر کردن در تایم‌های تعطیلات خود روحیه تازه‌ای به خود و اعضای خانواده ببخشند. برای سفر کردن راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد برخی از افراد ترجیح می‌دهند تا با اتومبیل شخصی خود مسافرت خود را آغاز کنند اما این روش مشکلاتی دارد که یکی از رایج‌ترین آن‌ها این است که با توجه به ترافیک‌های سنگین جاده‌ای در شهرها و مسیرهای بین شهری معمولاً این دسته از افراد ناچار هستند مدت زمان بسیاری از مسیر رفت‌وبرگشت خود را در ترافیک و در بین ماشین‌های دیگر سپری کنند که همین عامل باعث می‌شود تا مسافرت برای آن‌ها دل‌چسب نشود و به خستگی آن‌ها افزوده شود.

روش دیگر برای سفر کردن این است که افراد از خدمات و مزایایی که آژانس‌های مسافرتی مانند وب‌سایت سفرتیک در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد استفاده کنند و سفر خود را با خیالی آسوده و بدون هدر دادن زمان خود در ترافیک‌های سنگین سپری کنند.

سایت سفرتیک علاوه بر کوتاه کردن مسیر رفت‌وبرگشت مزایای دیگری مانند رزرو هتل، استفاده از پروازهای چارتری، امکان مقایسه قیمت هتل‌ها و انواع پروازها در آژانس‌های مختلف و استفاده از کد تخفیف سفرتیک را در اختیار مسافرانی که قصد انجام سفرهای خارجی و بین شهری را دارند قرار می‌دهد تا مسافران بتوانند با خیالی راحت و با آرامش کامل از سفر خود لذت ببرند و دیگر نگرانی و دغدغه مشکلاتی نظیر ترافیک‌های بین جاده‌ای و رزرو هتل را نداشته باشند.

در صورتی که به سفر علاقه‌مند هستید. می‌توانید با استفاده از کد تخفیف علی بابا، کد تخفیف مستربلیط و کد تخفیف فلایتیو از تخفیف این پلتفرم‌ها بهره‌مند شوید.

معرفی سامانه سفرتیک

سفرتیک در واقع با بررسی و ریشه‌یابی مشکلات مسافرانی که قصد انجام سفر به شهر و کشورهای مختلف دارند وب‌سایتی را طراحی کرده است تا بتواند به‌تمامی نیازهای مسافران پاسخ بدهد مسافران می‌توانند با مراجعه به این وب‌سایت از خدمات باکیفیت‌ترین هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی مطلع شوند و بر اساس معیارهای مدنظر خود بهترین گزینه را برای انجام سفر انتخاب کنند.

سفرتیک که در واقع بستری را برای رزرو آنلاین پرواز و هتل فراهم کرده است که متعلق به آژانس هواپیمایی هفت ترانه جزیره می‌باشد این وب‌سایت با هدف ارائه بهترین خدمات گردشگری و مسافرتی به کاربران خود و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز در سال 1383 تأسیس شد؛ علاوه بر آن سفرتیک تمامی مجوزهای لازم نظیر مجوز هواپیمایی کشوری، مجوز فروش آنلاین خدمات گردشگری، مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مجوز شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی را اخذ کرده است تا از این نظر کاربران بتوانند با اطمینان بالایی این وب‌سایت را برای مسافرت‌های خود انتخاب نمایند و همچنین علاوه بر مجوزهای گفته‌شده وب‌سایت سفرتیک عضو انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی "یاتا" می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین اصول و معیارهایی که وب‌سایت سفرتیک بر اساس آن فعالیت خود را ادامه می‌دهد گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیت و هتل و همچنین پشتیبانی 24 ساعته از تمام مسافرانی است که خدمات این وب‌سایت را برای سفر خود در نظر گرفته‌اند با توجه به این موضوع این وب‌سایت علاوه بر ارائه خدمات شایسته به مسافران ارزش و احترام را که برای کاربران خود در نظر گرفته است را به خوبی به آن‌ها نشان می‌دهد و همچنین با ارائه خدمات شایسته کاربران به خوبی متوجه ارزشی که برای آن‌ها قائل شده‌اند می‌شوند.

معرفی اپلیکیشن سفرتیک:

در حال حاضر با توجه به دخالت بیش‌ازپیش تلفن‌های همراه در زندگی اکثر افراد جامعه و به‌نوعی یکی شدن تلفن‌های هوشمند با زندگی روزمره اکثر افراد جامعه، سفرتیک برای دسترسی آسان و همچنین برای اینکه کاربران بتوانند رابط کاربری راحت‌تری را تجربه نمایند علاوه بر خدماتی که در وب‌سایت خود ارائه می‌دهد اپلیکیشن اختصاصی سفرتیک را نیز طراحی کرده است تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده از این اپلیکیشن استفاده کنند و از محیط ساده و کاربرپسند لذت ببرند و هیچ‌گونه پیچیدگی در هنگام کار با این اپلیکیشن احساس نکنند.

در محیط اپلیکیشن پس از ثبت‌نام و قرار دادن اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام از شما گرفته می‌شود می‌توانید وارد محیط اپلیکیشن شوید در داخل محیط اپلیکیشن دسته‌بندی‌های گوناگونی وجود دارد تا کاربران بتوانند بر اساس معیارهای خود به‌راحتی و در کمترین زمان پرواز و یا هتل مدنظر خود را که با ویژگی‌های آن‌ها مطابقت داشته باشد انتخاب نمایند و در کمترین زمان نسبت به رزرو و خرید بلیت پرواز و یا هتل موردنظر خود اقدام نمایند.

فیلترهایی که در اپلیکیشن تعبیه شده باعث می‌شود تا دیگر کاربران در میان گزینه‌های متعدد سردرگم نباشند و به‌راحتی بتوانند به یک انتخاب رضایت بخش دسترسی پیدا کنند. بنابراین اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که استفاده از اپلیکیشن را به جستجو و گشت‌وگذار در فضای موتور جستجوگر گوگل ترجیح می‌دهید پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن سفرتیک به جای مراجعه به وب‌سایت این مجموعه می‌باشد.

معرفی سرویس‌های سفرتیک

وب‌سایت سفرتیک برای راحتی کاربران و تطابق پیدا کردن با ویژگی‌های مدنظر تعداد بیشتری از مسافران سرویس‌های متنوعی را فعال کرده است که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن‌ها و بر اساس نیاز خود از خدماتی که در این وب‌سایت ارائه می‌شود استفاده کنند.

در صفحه اصلی سفرتیک سه دسته‌بندی اصلی برای پروازهای داخلی، پروازهای خارجی و رزرو هتل داخلی وجود دارد و کاربران با مراجعه به هر یک از این قسمت‌ها می‌توانند بر اساس معیارهای خود بلیت و یا هتل مدنظر خود را رزرو کنند.

پرواز داخلی سفرتیک

با کلیک بر روی گزینه پرواز داخلی پس از وارد کردن مبدا و مقصد موردنظرتان که قصد مسافرت به آن شهر را دارید و مشخص کردن تاریخ سفر باید تعداد مسافران را انتخاب کنید و در نهایت با کلیک بر روی گزینه جستجو می‌توانید تمام گزینه‌های پروازهایی که از ایرلاین‌های مختلف ارائه می‌شود را در یک صفحه مشاهده کنید و در کمترین زمان پرواز مدنظر خود را به سریع‌ترین روش ممکن انتخاب کنید.

پرواز خارجی سفرتیک

در پرواز خارجی سفرتیک در مقایسه با پروازهای داخلی یک تفاوت مشخص وجود دارد و آن این است که کاربران پس از مشخص کردن مبدا و مقصد خود و زمان شروع حرکت و آغاز سفر باید علاوه بر تعداد مسافران نوع پرواز خود را نیز مشخص کنند.

پروازهای خارجی در چهار کلاس پروازهای اکونومی، پروازهای پرمیوم، پروازهای بیزینسی و پروازهای فرست کلاس تعریف شده‌اند که کاربران با توجه به نیاز خود می‌توانند هر یک از این گزینه‌ها را انتخاب کنند و پس انتخاب تعداد مسافران و سن آن‌ها می‌توانند با کلیک بر روی گزینه جستجو تمامی پروازهایی را که برای مقصد موردنظر آن‌ها از ایرلاین‌های مختلف انجام می‌شود مشاهده نمایند و با بررسی هر یک از آن‌ها بهترین گزینه موردنظر خود را انتخاب کنند.

رزرو هتل سفرتیک

کاربران در وب‌سایت سفرتیک می‌توانند به انواع هتل‌ها با قیمت‌های مختلف و کیفیت‌های متنوع دسترسی داشته باشند و با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را برای مدت اقامت خود انتخاب کنند و جهت رزرو آن از طریق وب‌سایت اقدام نمایند.

سفرتیک این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند در کمترین زمان در بین بیش از 250 هزار هتل مختلف در سراسر دنیا بگردند و بعد از مقایسه قیمت‌ها و بررسی کیفیت ارائه خدمات هتل مدنظر خود، بهترین گزینه مدنظر خود را انتخاب کنند و جهت رزرو آن اقدام نمایند.

جهت رزرو هتل نیز کاربران با سه کادر روبرو می‌شوند در کادر اول باید هتل و شهر مدنظر خود را انتخاب کنند و پس از آن با مشخص کردن تاریخ ورود و تاریخ خروج خود از هتل تعداد شب‌هایی را که در هتل اقامت دارند تعیین می‌کنند و در آخر با کلیک بر روی گزینه جستجو بهترین گزینه‌هایی که آن‌ها می‌توانند در آن اقامت داشته باشند برای آن‌ها به نمایش در می‌آید و مسافران می‌توانند با اطمینان و با خیالی راحت نسبت به رزرو هتل موردنظر خود اقدام نمایند.

ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم سفرتیک:

استفاده از خدمات وب‌سایت سفرتیک مزیت‌هایی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که این مزایا باعث شده است تا بسیاری از کاربران به جای استفاده از سایت‌های متفاوت و همچنین به جای مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی جهت خرید و رزرو بلیت پرواز و یا اقامت هتل خود از طریق وب‌سایت اینترنتی سفرتیک اقدام نمایند. بعضی از ویژگی‌های منحصر به فرد وب‌سایت اینترنتی سفرتیک شامل موارد زیر است:

صرفه جویی در هزینه و وقت: با استفاده از خدماتی که در وب‌سایت اینترنتی سفرتیک ارائه می‌شود دیگر نیازی نیست تا مسافران قبل از تاریخ شروع حرکت خود استرس‌هایی را در رابطه با پیدا کردن بهترین پرواز و بهترین هتل جهت اقامت خود با توجه به ویژگی‌های مدنظر آن‌ها داشته باشند؛ همچنین به جای گشتن در بین وب‌سایت‌های مختلف و یا مراجعه حضوری به انواعی از آژانس‌های مسافرتی جهت پیدا کردن بهترین شرایط مسافرتی می‌توانند به وب‌سایت سفرتیک مراجعه کنند و در کمترین زمان با انواعی از انتخابات و گزینه‌های متنوع روبه‌رو شوند و پس از مقایسه قیمت‌ها به انتخاب بهترین گزینه جهت گذراندن تعطیلات خود بپردازند.

نمایش صد درصد پرواز کلیه ایرلاین‌ها: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وب‌سایت اینترنتی سفرتیک این است که در این وب‌سایت کاربران می‌توانند با چند کلیک ساده به کلیه پروازهایی که در تاریخ مدنظر آن‌ها انجام می‌شود دسترسی داشته باشند و بتوانند با خیالی راحت بهترین گزینه را جهت شروع حرکت و پرواز خود انتخاب کنند.

تیم مجرب پشتیبانی 24 ساعته: یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا کاربران به یک وب‌سایت اینترنتی اعتماد کنند ارائه خدمات پشتیبانی آن‌ها و کیفیت پاسخگویی به مشکلاتی است که برای کاربران به وجود می‌آید وب‌سایت اینترنتی سفرتیک با ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته به کاربران خود توانسته است رضایت حداکثری آن‌ها را جلب کند.

تیم پشتیبانی سفرتیک آماده است تا با تمام انرژی و نیروی خود به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و دغدغه‌هایی باشد که برای مسافران به وجود آمده است این تیم به‌صورت 24 ساعته در تلاش است تا با رفع مشکلات کاربران، استرس‌هایی را که قبل از سفر برای کاربران به وجود می‌آید برطرف نمایند و سفر راحت و بی‌دردسری را تجربه نمایند.

انواع کد تخفیف سفرتیک

سفرتیک برای افزایش رضایت کاربران کدهای تخفیفی را در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند با استفاده از این کدهای تخفیف از قیمت مناسب‌تری برای انجام سفرهای خود بهره‌مند شوند. انواع کد تخفیفی که وب‌سایت اینترنتی سفرتیک برای کاربران خود فعال کرده است شامل موارد زیر است:

کد تخفیف سفرتیک مخصوص اولین خرید

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که تابه‌حال از خدمات وب‌سایت اینترنتی سفرتیک استفاده نکرده‌اید می‌توانید با تهیه کد تخفیف اولین خرید اولین سفر خود را با تخفیف انجام دهید تا خاطره لذت بخشی از اولین استفاده خود از وب‌سایت اینترنتی سفرتیک برای خود ایجاد نمایید.

کد تخفیف غیر اول سفرتیک

علاوه بر کد تخفیف اولین خرید، وب‌سایت اینترنتی سفرتیک برای حفظ مشتریان وفادار خود و همچنین نشان دادن احترامی که برای آن‌ها قائل است کدهای تخفیفی را تحت عنوان کد تخفیف غیر اول برای این دسته از کاربران خود ایجاد کرده است و کاربران می‌توانند با تهیه آن‌ها و وارد کردن آن‌ها در هنگام استفاده از خدمات سفرتیک سرویسی که برای خود تهیه می‌کنند را با قیمت مناسب‌تری فعال نمایند.

کد تخفیف سفرتیک مخصوص رویدادهای خاص

بعضی از کدهای تخفیف طراحی‌شده‌اند تا به‌نوعی هدیه از طرف مدیران سایت‌ها به مشتریان وفادار خود باشند و معمولاً این کدهای تخفیف در رویدادهای خاص مانند عید نوروز فعال می‌شوند و کاربران می‌توانند با تهیه آن‌ها از تخفیف‌هایی که در این کدها وجود دارد استفاده نمایند.

کد تخفیف سفرتیک مناسب اشخاص خاص

گروهی از کدهای تخفیف هستند که تنها در اختیار افراد و ارگان‌های خاصی قرار می‌گیرد؛ به‌طور مثال بعضی از کدهای تخفیف تنها برای سازمان تأمین اجتماعی تهیه‌شده‌اند و تمام افرادی که تحت پوشش تأمین اجتماعی و یا بازنشسته این ارگان هستند می‌توانند از این کدها استفاده نمایند.

انواع کد تخفیف سفرتیک را چگونه دریافت کنیم؟

جهت دریافت کد تخفیف سفرتیک کاربران می‌توانند در قدم اول وارد وب‌سایت موپُن شوند و با ثبت‌نام در این وب‌سایت نسبت به دریافت کد تخفیف مدنظر خود اقدام نمایند و علاوه بر آن، آن‌ها می‌توانند با استفاده از سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی این مجموعه مانند ربات تلگرام، خبرنامه و افزونه موپُن نسبت به دریافت کد تخفیف خود اقدام نمایند.

چگونه از کد تخفیف سفرتیک استفاده کنیم؟

استفاده از انواع کد تخفیف سفرتیک بسیار ساده است و کاربران تنها باید در ابتدا در وب‌سایت اینترنتی سفرتیک ثبت‌نام کنند و یکی از انواع کدهای تخفیفی را که در بالا به آن اشاره شد دریافت نمایند و در مرحله بعد آن‌ها می‌بایست نوع پرواز و یا هتل مدنظر خود را انتخاب کنند و نسبت به نهایی کردن رزرو و خرید خود اقدام کنند؛ در صفحه پرداخت وجه قسمتی تحت عنوان وارد کردن کد تخفیف برای کاربران به نمایش در می‌آید و کاربران می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف خود در این قسمت از تخفیف‌هایی که در کد تخفیف آن‌ها وجود دارد استفاده کنند و خرید خود را با قیمت مناسب‌تری به ثبت برسانند.

شهرهای محل فعالیت سفرتیک

در حال حاضر وب‌سایت اینترنتی سفرتیک قادر به ارائه خدمات به‌تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران است و کاربران در هر یک از شهرهای کشورمان می‌تواند از خدمات وب‌سایت اینترنتی سفرتیک استفاده کنند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سفرتیک

ایمیل: info@safartik.ir

تلفن: 77604060 - 021