موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف فلایتیو

(امتیاز ۴.۴۰ از مجموع ۲۲۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های فلایتیو خبردار شوید

کد تخفیف فلایتیو

(امتیاز ۴.۴۰ از مجموع ۲۲۸ رای)

کد تخفیف فلایتیو

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف فلایتیو، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از خدمات مسافرتی فلایتیو استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های فلایتیو خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از فلایتیو موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید فلایتیو می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های فلایتیو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فلایتیو دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 10 هزار تومانی پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید

با وارد کردن این کد از 10 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید، سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پیک خورشید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 200 هزار تومانی رزرو هتل پارسیان استقلال تهران سفرانه

با وارد کردن این کد از 200 هزار تومان تخفیف در رزرو هتل پارسیان استقلال تهران از وبسایت رزرو خدمات گردشگری سفرانه برخوردار شوید. برای ورود به صفحه مربوط به رزرو هتل پارسیان استقلال تهران در وبسایت سفرانه بر روی ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 12 هزار تومانی پرواز داخلی پیک خورشید

با ثبت این کد تخفیف در خرید بلیط پرواز داخلی پیک خورشید، سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی، از 12 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این تخفیف محدودیتی در تعداد دفعات استفاده نداشته و به ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 120 هزار تومانی پرواز خارجی تراولا

با ثبت این کد می‌توانید در خرید بلیط پرواز خارجی از 120 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که این کد مخصوص خرید بیش از یک عدد بلیط یا خرید بلیط رفت و برگشت است. برای ورود به ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید فلایتیو

با ثبت این کد تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل در فلایتیو از 100 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به سامانه رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 50 هزار تومانی فلایتیو

با ثبت این کد تخفیف در سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط مسافرتی فلایتیو از 50 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 200 هزار تومانی پرواز و هتل خارجی فلایتیو

با ثبت این کد تخفیف در خرید بلیط پرواز خارجی و همچنین رزرو هتل خارجی از فلایتیو، از 200 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت فلایتیو، سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط مسافرتی، بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 100 هزار تومانی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل فلایتیو

با ثبت این کد تخفیف در خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از فلایتیو، از 100 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهید شد. این تخفیف شامل پروازها و هتل‌های داخلی و خارجی است و برای خرید بلیط قطار قابل استفاده نمی‌باشد. ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 300 هزار تومانی اولین رزرو هتل و بلیط پرواز خارجی فلایتیو

با ثبت این کد تخفیف در اولین خرید بلیط پرواز خارجی یا اولین رزرو هتل خارجی از فلایتیو، از 300 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که این تخفیف شامل سفرهای داخلی و بلیط قطار نمی‌شود. جهت ورود ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 100 هزار تومانی فلایتیو

با وارد کردن این کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف فلایتیو، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 200 هزار تومانی فلایتیو

با ثبت کد تخفیف در خرید از فلایتیو، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل، از 200 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر همه خرید بلیط و رزرو هتل‌ها به جز خرید بلیط ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 200 هزار تومانی پرواز و هتل خارجی فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف خرید بلیط پرواز خارجی و رزرو هتل خارجی فلایتیو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو، سامانه آنلاین رزرو بلیط‌های مسافرتی، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

50 هزار تومان کد تخفیف فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل داخلی و خارجی فلایتیو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو، سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط مسافرتی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف هواپیما سامانه رزرو آنلاین بلیط مسافرتی فلایتیو بهره‌مند شوید. کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو دارای محدودیت خرید اول نیست و به راحتی قابل استفاده است. فلایتیو ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 50 هزار تومانی بلیط پرواز خارجی فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف فلایتیو برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما برای سفر به خارج از کشور، بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف فلایتیو پرواز

با وارد کردن کد تخفیف فلایتیو پرواز از 20 هزار تومان تخفیف فلایتیو برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما برای سفر به داخل کشور، بهره‌مند می‌شوید. کد تخفیف فلایتیو پرواز فقط تا پایان سال 1400 قابل استفاده است و پس از ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 15 هزار تومانی هتل و هواپیما فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف هتل و هواپیما سامانه رزرو آنلاین بلیط مسافرتی فلایتیو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف 20 هزار تومانی بلیط هواپیما فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف بلیط هواپیما سامانه رزرو آنلاین بلیط مسافرتی فلایتیو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف پرواز داخلی فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف پرواز داخلی فلایتیو از 5 هزار تومان تخفیف فلایتیو برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما برای سفر به داخل کشور، بهره‌مند می‌شوید. شما این امکان را دارید تا کد تخفیف پرواز داخلی فلایتیو در تمام شهرهای ...

کد تخفیف منقضی شده

فلایتیو

همه ما میدانیم که پرواز از طریق هواپیما یکی از بهترین راه‌ها برای مسافرت به شمار می‌آید. در گذشته برای تهیه بلیط هواپیما یا قطار و یا رزرو هتل باید به دفتار حضوری شرکت‌ها مراجعه می‌کردیم تا بلیط به مقصد موردنظر را تهیه کنیم. اما حالا به خاطر پیشرفت تکنولوژی و نفوذ بی حد و مرز اینترنت در زندگی روزمره ما، تهیه بلیط هواپیما و قطار و هچنین رزرو هتل داخلی و خارجی در هر جایی که باشید و تنها از طریق اینترنت و با چند کلیک امکان پذیر است.

یکی از مهم‌ترین اثراتی که ظهور اینترنت در دنیای ما گذاشته این است که زندگی کاری و زندگی روزمره ما را به شدت راحت کرده است. تهیه بلیط برای سفرهای خارجی و داخلی از طریق اینترنت هم باعث شده که هم در زمان خود صرفه جویی کنیم و نیاز به رفت و آمد و گذران وقت در ترافیک نباشیم، هم در هزینه‌های خود صرفه جویی خواهیم کرد.

در هنگام مسافرت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران غیر از تهیه بلیط، پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت موقت است. بهترین اقامتگاه برای انتخاب در هنگام سفر هتل است. اگر قصد اقامت در هتل را داشتید اول از همه باید سامانه‌ای مطمئن را برای رزرو هتل پیدا کنید تا خیالتان از این بابت راحت باشد. در وبسایت فلایتیو با وارد کردن شهر مقصد و اعمال فیلترهای مختلف می‌توانید مکانی مناسب را برای اقامت موقت خود انتخاب کنید. با دریافت کد تخفیف فلایتیو هم می‌توانید از خدمات و سرویس‌های این وبسایت با صرف هزینه کمتر استفاده کنید.

برای تهیه بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل داخلی و خارجی بهتر است از سامانه‌ای استفاده کنید که مطمئن و معتبر باشد یعنی مجوزهای لازم را برای فعالیت در این حوزه از سازمان‌های مربوطه داشته باشد تا بتوانید با خیال راحت از خدمات آن وبسایت استفاده کنید. وبسایت فلایتیو یکی از معتبرترین و پر استفاده‌ترین وبسایت‌هایی است که توسط مسافران استفاده می‌شود و رضایت بسیاری از آن‌ها را هم جلب کرده است. اگر قصد رفتن به خارج از کشور را دارید، بهتر است از وبسایت فلایتیو استفاده کنید چون هم خدمات پرواز خارجی هم رزرو هتل خارجی را دارد.

در سایت موپُن علاوه بر کد تخفیف فلایتیو، می‌توانید از کد تخفیف سایر پلتفرم‌های بلیط مسافرتی و هتل مانند کد تخفیف علی بابا، کد تخفیف مستر بلیط، کد تخفیف فلای تودی و... نیز بهره‌مند شوید.

معرفی پلتفرم فلایتیو

فلایتیو فعالیت خود را به طور رسمی از سال 95 شمسی آغاز کرد و به عنوان یک آژانس مسافرتی شناخته می‌شد و هدف این مجموعه از همان ابتدا کسب رضایت مشتریان با استفاده از ارائه خدمات مناسب بوده است. حالا با گذشت چند سال، فلایتیو به یک شرکت گردشگری آنلاین تبدیل شده است و یکی از رهبران پیشرو در این حوزه در بازار ایران است به طوری که هر ماه به طور میانگین صدها هزار نفر برای انجام سفرهای خارجی و داخلی از فلایتیو استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های منحصر به‌فرد فلایتیو:

فلایتیو توانسته در مدت چند سال محبوبیت زیادی توسط مشتریان خود به‌دست بیاورد و این هدف جز با داشتن ویژگی‌های منحصربه‌فرد حاصل نمی‌شود. علاوه بر همه این ویژگی‌ها که برای جلب رضایت مشتریان طراحی شده است، برای دریافت خدمات فلایتیو می‌توانید از flightio کد تخفیف هم استفاده کنید تا برای ثبت سفارش هزینه کمتری بپردازید.

مجوزها: فعالیت فلایتیو کاملا قانونی است و برای کار در این حوزه مجوزهای لازم را دارد. گواهی صلاحیت ارائه خدمات فروش بلیط الکترونیکی، گواهینامه عضویت خدمات هوایی، پروانه فعالیت، مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مجوز نمایندگی فروش بلیط قطارهای مسافری، مجوز فعالیت دفتر خدمات زیارتی، پروانه کسب، مجوز از انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، مجوز از انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران، گواهینامه ارائه خدمات گردشگری در فضای مجازی، مجوز از قوه قضائیه روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران مجوزهایی هستند که فلایتیو آن‌ها را کسب کرده است و شما با خیال راحت می‌توانید از سرویس‌های این وبسایت استفاده نمایید.

مجله گردشگری فلایتیو: وبلاگ اختصاصی فلایتیو یک مجله راهنمای عالی برای مسافران است. این مجله گردشگری اطلاعات بسیار خوبی در زمینه مسافرت‌های داخلی و خارجی به شما می‌دهد که در بسیاری از اوقات به شما کمک می‌کند. در این بخش از وبسایت فلایتیو مکان‌های کشف نشده و کمیاب معرفی می‌شوند تا بتوانید به جاهای دیدنی سفر کنید. مجله گردشگری فلایتیو شامل سه بخش نقاط اکتشاف، راهنمای سفر و اخبار گردشگری است. مقالاتی که در این بخش درج می‌شوند، هم مربوط به مکان‌های گردشگری داخل ایران است هم خارج از ایران و هم برای وقتی که قصد سفر داخلی دارید مناسب است هم برای وقتی که می‌خواهید به خارج از ایران سفر کنید.

اپلیکیشن فلایتیو: برای سهولت استفاده از خدمات فلایتیو می‌توانید از اپلیکیشن فلایتیو استفاده کنید و برای رزرو بلیط هواپیما و قطار و هتل آن را در موبایل خود نصب کنید. با اپلیکیشن فلایتیو استفاده از این خدمات به سادگی و با چند کلیک امکان‌پذیر است. این نرم‌افزار تنوع بلیط بالایی دارد و این خدمات با بهترین قیمت برای ارائه وجود دارند و گروه پشتیبانی فلایتیو هم در هنگام ثبت سفارش، قبل و بعد سفر 7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شما هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. مزیت‌های این اپلیکیشن زیاد هستند مانند: تنوع بالای بلیط قطار و هواپیما، تنوع بالای رزرو هتل داخلی و خارجی، بسته نصبی کم حجم، قیمت‌های مناسب، امکان استفاده از کد تخفیف فلایتو، جستجوگر سریع سفر و پشتیبانی 24 ساعته.

دسته‌بندی محصولات و خدمات فلایتیو

چه قصد سفر به خارج از کشور را داشته باشید چه بخواهید به شهرهای داخل ایران مسافرت کنید، می‌توانید از خدمات فلایتیو استفاده کنید.

پرواز داخلی فلایتیو

اگر قصد سفر به شهرهای داخل ایران را دارید و خواهان انجام سریع آن و راحتی در هنگام سفر هستید، می‌توانید بلیط هواپیما از فلایتیو خریداری کنید. کافیست که در صفحه اصلی وبسایت، مبدا و مقصد خود را مشخص کنید و پس از وارد کردن تعداد نفرات و تاریخ پرواز لیست پروازهای مناسب شرایط خود را مشاهده نمایید.

پرواز خارجی فلایتیو

تهیه بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی با قیمت مناسب یکی از اولین دغدغه‌هایی است که مسافران با آن مواجه می‌شوند و خبر خوب آن است که فلایتیو نه تنها بهترین قیمت‌ها را برای این خدمات ارائه می‌دهد بلکه این خدمات را می‌توانید با استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو هم تهیه کنید و هزینه کمتری بپردازید.

هتل داخلی فلایتیو

در وبسایت فلایتیو هتل‌های داخلی زیادی برای رزرو وجود دارد و این هتل‌ها را به توجه به دسته بندی مکان آن‌ها که در شهرهای مختلف وجود دارند می‌توانید مشاهده کنید. هتل‌ها در شهرهای مختلف مانند مشهد، تهران، اصفهان، کیش، شیراز و قشم را می‌توان در این دسته بندی مشاهده کرد. رزرو هتل از وبسایت فلایتیو را با کد تخفیف فلایتیو هتل هم می‌توانید انجام دهید تا تخفیف دریافت کنید.

هتل خارجی فلایتیو

اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی را از فلایتیو دارید بهتر است که رزرو هتل را هم از این وبسایت انجام دهید که پیشگیری سفارش برایتان راحت‌تر باشد. هتل‌های خارجی را در شهرهای مختلف می‌توانید پیدا کنید و باید شهر موردنظر را جستجو کنید تا هتل موردنظر خود را پیدا کنید یا از بین هتل‌های پیشنهادی انتخاب کنید.

بلیط قطار فلایتیو

برای سفرهای داخلی، قطار انتخاب مناسبی است. چون هم قیمت مناسب‌تری نسبت به پرواز با هواپیما دارد هم از امنیت و راحتی مناسبی برخوردار است. تهیه بلیط قطار با کلاس‌های اقتصادی متفاوت در فلایتیو امکان پذیر است. باید در صفحه اصلی وبسایت فلایتیو مبدا و مقصد و کلاس مورد نظر خود را برای قطار وارد کنید تا لیست پیشنهادی برای شما نمایش داده شود.

انواع کد تخفیف فلایتیو

با توجه به اینکه رزرو هتل و خرید بلیط قطار و هواپیما به صورت اینترنتی مزایای زیادی دارد و در سال‌های اخیر بسیار رواج پیدا کرده، وبسایت‌هایی مانند فلایتیو که این خدمات را ارائه می‌کنند به صورت دوره‌ای و مناسبتی تخفیف‌های مختلفی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند که کاربر بتواند محصولات آن‌ها را با تخفیف تهیه کند. وبسایت فلایتیو هم تخفیف‌های خاص خودش را دارد که این کد تخفیف‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

کد تخفیف فلایتیو مخصوص اولین خرید

این کد تخفیف ویژه کسانی است که برای اولین بار اقدام به خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل از فلایتیو می‌نمایند. مسلم است که اگر از مشتریان قدیمی فلایتیو باشید، امکان بهره‌مندی از این نوع کد تخفیف را نخواهید داشت.

کد تخفیف فلایتیو بدون محدودیت اولین خرید

این کدها که معمولا کمیاب نیز هستند مخصوص مشتریان جدید و قدیمی (همه مشتریان) هستند و فرقی نمی‌کند که برای بار چندم باشد که از فلایتیو خرید یا رزروی انجام می‌دهید. این کدها معمولا شرایط محدودکننده دیگری دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

کد تخفیف فلایتو مخصوص خدمات منتخب

وبسایت فلایتیو به صورت هفتگی یا ماهانه، به روی خدمات منتخب‌ و پرفروش خود تخفیف می‌گذارد انواع این کدها شامل موارد زیر هستند:

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو

با در دست داشتن کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو، امکان رزرو و خرید بلیط هواپیما با هزینه‌ای کمتر از مبلغ اصلی برای مشتریان وجود خواهد داشت. به عنوان مثال با استفاده از کد تخفیف پرواز خارجی، سفر خارجی ارزان‌تری را با فلایتیو تجربه خواهید کرد.

کد تخفیف فلایتیو هتل

همانطور که از نام آن پیداست با استفاده از کد تخفیف فلایتیو هتل، امکان بهره‌مندی از تخفیف در هنگام رزرو هتل برای مشتریان فراهم خواهد شد.

کد تخفیف فلایتیو برای افراد خاص

افراد خاص و اقشار خاص جامعه و... کد تخفیف‌های مخصوص خود را از این وبسایت‌ دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، کارمندان یک شرکت خاص، امکان استفاده از کد تخفیف مخصوص به خود را در خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل خواهند داشت.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های مختلف مثلا عید نوروز، شب یلدا و... وبسایت فلایتیو کد تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاربران خود تعریف می‌کند.

شرایط استفاده از کد تخفیف فلایتیو چیست؟

استفاده از کد تخفیف فلایتیو شرایط خاصی ندارد. تنها کافیست به وبسایت موپُن مراجعه کنید و با جستجو کردن عبارت فلایتیو، flightio و...، کد تخفیف موردنظرتان را بردارید و آن را در هنگام ثبت سفارش در وبسایت فلایتیو الصاق کرده و تخفیف خود را دریافت کنید. این کد تخفیف‌ها برای افراد خاصی طراحی نشده و عموم افراد در صورت نیاز می‌توانند از فلایتیو کد تخفیف استفاده کرده و هزینه کمتری برای ثبت سفارش خود بپردازند.

انواع کد تخفیف فلایتیو را چگونه دریافت کنیم؟

جهت دریافت کد تخفیف فلایتیو مثل کد تخفیف هتل فلایتیو، می‌توانید به وبسایت موپُن، اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف در ایران مراجعه کنید.

با دانلوداپلیکیشن موپُن به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از بیش از 900 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید.

اگر از اپلیکیشن تلگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید در کانال تلگرام موپُن به عضو شده و از آخرین کد تخفیف‌های ما مطلع شوید و از آن‌ها استفاده نمایید.

موپُن همچنین برای مرورگر کروم افزونه اختصاصی دارد که یکی از قابلیت‌های آن نمایش خودکار کدهای تخفیف در صفحه فروشگاه مورد نظر است. یعنی هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کنید، در همان لحظه این افزونه لیست کدهای تخفیف آن وبسایت را برای‌تان نمایش می‌دهد. با استفاده از افزونه موپُن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید که از کد تخفیف استفاده کنید.

شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در صفحه برند فلایتیو در وبسایت موپُن، در خبرنامه اختصاصی فلایتیو عضو شوید و از طریق ایمیل کدهای تخفیف فلایتیو را دریافت کنید.

چگونه از کد تخفیف فلایتیو استفاده کنیم؟

برای خرید محصولات فلایتیو با تخفیف، ابتدا به وبسایت موپُن مراجعه کنید؛ سپس کلمه‌ی فلایتیو را در قسمت سرچ بالای صفحه جستجو کنید؛ حال لیستی از کد تخفیف‌های فلایتیو را مشاهده می‌کنید؛ مطابق نیاز خود یکی از کد تخفیف‌ها را مانند " کد تخفیف هتل فلایتیو" انتخاب کنید؛ در سمت چپ توضیحات کد تخفیف موردنظرتان، روی "مشاهده" کلیک کنید. یک تب جدید برای شما باز می‌شود که شامل توضیحات کد تخفیف است؛ روی "کپی کنید" بزنید؛ کد تخفیف شما با موفقیت کپی شد.

حالا به وبسایت فلایتیو بروید؛ از میان خدمات وبسایت شامل پرواز خارجی، پرواز داخلی، رزرو هتل داخلی، رزرو هتل خارجی و بلیط قطار هر کدام را که نیاز دارید انتخاب کنید. حالا باید مشخصات سفارش خود را مانند شهر مبدا برای بلیط هواپیما و قطار یا مکان هتل را مشخص نمایید. حالا باید جستجو را بزنید؛ سپس از میان لیست پیشنهادی که برای شما نمایش داده می‌شود، یک گزینه را انتخاب کنید؛ حالا باید مشخصات مسافر اصلی را شامل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره تلفن و جنسیت را وارد نمایید. سپس روی بررسی و پرداخت بزنید؛ حالا باید کد تخفیف فلایتیو را وارد نمایید و هزینه سفارش خود را کاهش دهید؛ پرداخت را انجام دهید و در صورتی که سوالی برایتان پیش آمد با پشتیبانی وبسایت فلایتیو در ارتباط باشید.

شهرهای محل فعالیت فلایتیو

خدمات فلایتیو به صورت اینترنتی قابل دریافت می‌باشند و برای تمام هموطنان در سراسر ایران قابل استفاده‌اند. فلایتیو نه تنها برای هموطنان داخل ایران خدمات ارائه می‌دهد بلکه برای ایرانیان خارج از کشور هم سرویس دارد.

اطلاعات تماس و پشتیبانی فلایتیو

ایمیل: support@flightio.com

شماره تماس: 41501 – 021